Upozorňujeme na úpravu prodejní doby na velikonoce. Od pátku 7. dubna (Velký pátek) do pondělí 10. dubna (Velikonoční pondělí) budeme mít v obou prodejnách zavřeno. Zároveň nebude fungovat ani zásilková služba. Objednávky učiněné přes internet začneme posílat zase až v úterý 11. dubna 2023. Děkujeme za pochopení.

Cesta, Pravda a Život

„Já jsem ta cesta, pravda i život,“ pronesl před svou smrtí Ježíš Kristus. Je to tvrzení, které má velkou hloubku a současně je odpovědí na základní ž... celý popis
Dostupnost
Skladem
119 Kč
108 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:J4164
EAN kód:9788072952946
autor:Pavel Konzbul
nakladatel:Cesta
vazba:brož.
formát:118x160 mm
počet stran:84 stran
ISBN:978-80-7295-294-6
Kompletní specifikace

„Já jsem ta cesta, pravda i život,“ pronesl před svou smrtí Ježíš Kristus. Je to tvrzení, které má velkou hloubku a současně je odpovědí na základní životní otázku, kam směřujeme a jak tam můžeme dojít. Cestu většinou přijímáme jako symbol životního putování. S pojmem pravdy je to ale v době, kdy lež je nazývána pravdou alternativní a virtuální prostor se hemží fake news, dosti náročné. V Janově evangeliu Ježíš také říká: „Kdo věří mému slovu, už přešel ze smrti do života.“ Právě těmto třem pojmům cesta, pravda a život jsou věnována první tři zamyšlení. Ostatní úvahy se snaží volně uchopit různá křesťanská témata.