Upozorňujeme na úpravu prodejní doby na velikonoce. Od pátku 7. dubna (Velký pátek) do pondělí 10. dubna (Velikonoční pondělí) budeme mít v obou prodejnách zavřeno. Zároveň nebude fungovat ani zásilková služba. Objednávky učiněné přes internet začneme posílat zase až v úterý 11. dubna 2023. Děkujeme za pochopení.
  1. Úvod
  2. KNIHY Z JINÝCH NAKLADATELSTVÍ
  3. Ostatní publikace
  4. Odvaha milovat • Duchovní cvičení s apoštolem Petrem

Odvaha milovat • Duchovní cvičení s apoštolem Petrem

Duchovní cvičení s apoštolem Petrem

Úvahy o víře a zrání na křesťanské duchovní cestě. Kardinál Martini ukazuje na apoštolu Petrovi, jak mocná a zároveň křehká může víra být. Tak jako Pe... celý popis
Dostupnost
Běžně skladem
249 Kč
226 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:J4095
EAN kód:9788075662392
autor:Carlo Maria Martini • Z italštiny přeložila Markéta Štěpánková • Odpovědný redaktor Pavel Mareš
nakladatel:Karmelitánské nakladatelství
vazba:brož.
formát:115x180 mm
počet stran:168 stran
ISBN:978-80-7566-239-2
Kompletní specifikace

Úvahy o víře a zrání na křesťanské duchovní cestě. Kardinál Martini ukazuje na apoštolu Petrovi, jak mocná a zároveň křehká může víra být. Tak jako Petr následujeme a milujeme Ježíše – a stejně jako on si mnohdy nevíme rady, jsme zkroušeni nebo bojujeme s „ateistou v nás“. Síla víry je v tom, že zapojuje celého člověka – naše srdce, mysl i ducha. Knížka, napsaná formou biblické meditace pro účely duchovních cvičení, je určena zejména těm, kdo v církvi vedou druhé – kněžím, jáhnům a dalším osobám působícím v pastoraci – aby si stále připomínali jediný zdroj své víry: Ježíše Krista ukřižovaného a vzkříšeného.