Upozorňujeme na úpravu prodejní doby na velikonoce. Od pátku 7. dubna (Velký pátek) do pondělí 10. dubna (Velikonoční pondělí) budeme mít v obou prodejnách zavřeno. Zároveň nebude fungovat ani zásilková služba. Objednávky učiněné přes internet začneme posílat zase až v úterý 11. dubna 2023. Děkujeme za pochopení.
  1. Úvod
  2. KNIHY Z JINÝCH NAKLADATELSTVÍ
  3. Ostatní publikace
  4. Tajemství pražských klášterů • Hrad a Hradčany

Tajemství pražských klášterů • Hrad a Hradčany

Spisovatel, cestovatel a hudebník Josef Pepson Snětivý zve na cestu do míst, kde se po staletí odehrávají nevšední, ba zázračné příběhy. Stává se prův... celý popis
Dostupnost
Běžně skladem
399 Kč
363 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:J4122
EAN kód:9788074753978
autor:Josef Pepson Snětivý
nakladatel:ČAS
vazba:váz.
formát:130x205 mm
počet stran:304 stran + 40 stran barevných obrazových příloh
ISBN:978-80-7475-397-8
vydání:Druhé, rozšířené vydání
Kompletní specifikace

Spisovatel, cestovatel a hudebník Josef Pepson Snětivý zve na cestu do míst, kde se po staletí odehrávají nevšední, ba zázračné příběhy. Stává se průvodcem, který odkrývá zjevnou i skrytou krásu, úchvatná zákoutí a tajemství pražských klášterů benediktinek u baziliky sv. Jiří, bosých karmelitek u kostela sv. Benedikta, kapucínů u kostela Panny Marie Andělské se sousední Loretou a nakonec voršilek u kostela sv. Jana Nepomuckého. Autorovo vyprávění propojuje historické události, církevní dějiny, řádový život, popis architektonických a uměleckých památek – a Pepsonův pohled okouzleného poutníka.