Upozorňujeme na úpravu prodejní doby na velikonoce. Od pátku 7. dubna (Velký pátek) do pondělí 10. dubna (Velikonoční pondělí) budeme mít v obou prodejnách zavřeno. Zároveň nebude fungovat ani zásilková služba. Objednávky učiněné přes internet začneme posílat zase až v úterý 11. dubna 2023. Děkujeme za pochopení.

Duchovní obnova s Aničkou

Cílem křesťanského života, který máme mít před očima vždycky, v každé etapě životní pouti, je nebe – trvalé spojení s Bohem, který je jediným zdrojem ... celý popis
Dostupnost
Skladem
69 Kč
63 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:K0621
EAN kód:9788072662524
autor:Jan Graubner
nakladatel:Matice cyrilometodějská
vazba:brož.
formát:A6
počet stran:70 stran
ISBN:80-7266-252-X
Kompletní specifikace

Cílem křesťanského života, který máme mít před očima vždycky, v každé etapě životní pouti, je nebe – trvalé spojení s Bohem, který je jediným zdrojem a dárcem pravého štěstí. K úspěšnému putování je třeba mít dostatek pevné vůle a vytrvalosti, správnou výbavu, odvahu osvobodit se od všeho, co putování znemožňuje či zbytečně ztěžuje, a správně zvolit společníky. Zde se jako společník nabízí Anička Zelíková. Tato knížečka vznikla při duchovních obnovách, které dával olomoucký arcibiskup Jan Graubner členům Matice svatohostýnské, katechetům či svým spolupracovníkům a dalším skupinám.