Upozorňujeme na úpravu prodejní doby na velikonoce. Od pátku 7. dubna (Velký pátek) do pondělí 10. dubna (Velikonoční pondělí) budeme mít v obou prodejnách zavřeno. Zároveň nebude fungovat ani zásilková služba. Objednávky učiněné přes internet začneme posílat zase až v úterý 11. dubna 2023. Děkujeme za pochopení.

Jak porozumět emocím

Emoce nejsou zrovna nejpřehlednější oblastí našeho života. Často je těžké se v nich vyznat. Dokonce někdy můžeme emoce vnímat jako nevítané narušení a... celý popis
Dostupnost
Skladem
290 Kč
240 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:J4195
EAN kód:9788072553600
autor:Pavel Raus
nakladatel:Návrat domů
vazba:brož.
formát:138x205 mm
počet stran:240 stran
ISBN:978-80-7255-360-0
Kompletní specifikace

Emoce nejsou zrovna nejpřehlednější oblastí našeho života. Často je těžké se v nich vyznat. Dokonce někdy můžeme emoce vnímat jako nevítané narušení a překážku, která nám komplikuje život. Avšak stejně jako jsou emoce komplikované, jsou také důležité. Pomáhají nám respektovat nejskrytější hlubiny naší bytosti a také hlubiny bytosti našich nejbližších. Pokud se nám podaří emocím porozumět a začneme žít v souladu s nimi, přinesou nám do života pestrost, pravdivost a blízkost. Kniha hledá odpovědi na otázky: Co emoce jsou? Proč s emocemi máme problémy? Jak s emocemi naložit? Jak zvládnout emoce své? Jak zvládnout emoce druhého? Autor knihy Pavel Raus vystudoval klinickou psychologii a teologii na Wheaton College v USA a doktorát obdržel na Olivet University v San Francisku. Má mnohaletou zkušenost v práci s manželstvími, párovou a individuální terapií.