Upozorňujeme na úpravu prodejní doby na velikonoce. Od pátku 7. dubna (Velký pátek) do pondělí 10. dubna (Velikonoční pondělí) budeme mít v obou prodejnách zavřeno. Zároveň nebude fungovat ani zásilková služba. Objednávky učiněné přes internet začneme posílat zase až v úterý 11. dubna 2023. Děkujeme za pochopení.

Kniha o modlitbě

Autor knihy si vzal za cíl stručně popsat vývoj vztahu mezi duší člověka a Stvořitelem, alehlavně se zaměřil na ono těžké období, kdy se duše dostává ... celý popis
Dostupnost
Skladem
139 Kč
126 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:K0645
EAN kód:9788072662784
autor:P. Ludovic de Besse OFMCap. • Z francouzštiny přeložil Jiří Stejskal
nakladatel:Matice cyrilometodějská
vazba:brož.
formát:A5
počet stran:184 stran
ISBN:978-80-7266-278-4
Kompletní specifikace

Autor knihy si vzal za cíl stručně popsat vývoj vztahu mezi duší člověka a Stvořitelem, alehlavně se zaměřil na ono těžké období, kdy se duše dostává do obtíží, neboť postupně mizí její schopnost komunikovat s Nejvyšším prostřednictvím rozumu a emocí a zůstává jí jen holá víra směřující ke kontemplaci. A právě tady se mnozí lidé polekají a dělají chyby, jež mohou hodně zkomplikovat jejich duchovní vývoj. Tato publikace, i když napsaná před více než sto lety, může právě jim nabídnout užitečnou pomůcku, jak se v tomto obtížném období zorientovat, aby se vydali správným směrem.