Upozorňujeme na úpravu prodejní doby na velikonoce. Od pátku 7. dubna (Velký pátek) do pondělí 10. dubna (Velikonoční pondělí) budeme mít v obou prodejnách zavřeno. Zároveň nebude fungovat ani zásilková služba. Objednávky učiněné přes internet začneme posílat zase až v úterý 11. dubna 2023. Děkujeme za pochopení.

Milosrdná jizva

Kirsten studuje na střední škole, když náhle přijde o rodinu. Stáhne se do sebe a úlevu od vnitřní bolesti hledá v sebepoškozování. Další velká rána p... celý popis
Dostupnost
Běžně skladem
399 Kč
363 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:J4079
EAN kód:9788074504181
autor:Rebecca St. Jamesová & Nancy Rueová • Z angličtiny přeložila Marie Sommerová
nakladatel:Paulínky
vazba:brož.
formát:130x200 mm
počet stran:394 stran
ISBN:978-80-7450-418-1
Kompletní specifikace

Kirsten studuje na střední škole, když náhle přijde o rodinu. Stáhne se do sebe a úlevu od vnitřní bolesti hledá v sebepoškozování. Další velká rána přijde ze strany přítele – to už dívka neunese a skončí na psychiatrii. Když se jí známý pastor zmíní o léčebné komunitě na jednom ranči, Kirsten se rozhodne, že nabídku přijme – vidí v tom příležitost, jak od všeho utéct. Od sebe sama však neuteče… Postupně se přece jen začne otevírat druhým a přijímat uzdravení, dokonce i v těch nejbolavějších místech. Začíná chápat, že neexistuje nic, co by „nikdy nekončící milost“ nemohla vykoupit. Kniha Milosrdná jizva oslovuje především mladé čtenáře, kteří se potýkají se zraněností v oblasti sebepřijetí a vztahů.