Upozorňujeme na úpravu prodejní doby na velikonoce. Od pátku 7. dubna (Velký pátek) do pondělí 10. dubna (Velikonoční pondělí) budeme mít v obou prodejnách zavřeno. Zároveň nebude fungovat ani zásilková služba. Objednávky učiněné přes internet začneme posílat zase až v úterý 11. dubna 2023. Děkujeme za pochopení.

Můj vzor Ježíš, Syn Panny Marie

Text Můj vzor Ježíš, Syn Panny Marie, psaný formou podnětných pokynů od Pána Ježíše a Panny Marie, překrásně objasňuje cestu dokonalé imitace jeho syn... celý popis
Dostupnost
Skladem
119 Kč
108 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:K0695
EAN kód:9788072663293
autor:Emil Neubert SM
nakladatel:Matice cyrilometodějská
vazba:brož.
formát:A5
počet stran:128 stran
ISBN:978-80-7266-329-3
Kompletní specifikace

Text Můj vzor Ježíš, Syn Panny Marie, psaný formou podnětných pokynů od Pána Ježíše a Panny Marie, překrásně objasňuje cestu dokonalé imitace jeho synovské lásky k Matce Marii. Toto dílo P. E. Neuberta SM je založeno na učení svatého zakladatele, P. W. J. Chaminadeho SM (1761–1850), který mnoho vykonal pro obnovu církve ve Francii po Francouzské revoluci. Ukazuje velkou touhu Pána Ježíše, aby všechna křesťanská srdce a duše důvěřovaly jeho Matce, milovaly, ctily a poslouchaly ji. Tato kniha dala vyrůst četným oddaným věřícím a mnohé utvrdila jako mariánské apoštoly v lásce a službě Panně Marii. Jde o ucelený a praktický životní program sjednocující duši s Pánem Ježíšem a Pannou Marií.