Upozorňujeme na úpravu prodejní doby na velikonoce. Od pátku 7. dubna (Velký pátek) do pondělí 10. dubna (Velikonoční pondělí) budeme mít v obou prodejnách zavřeno. Zároveň nebude fungovat ani zásilková služba. Objednávky učiněné přes internet začneme posílat zase až v úterý 11. dubna 2023. Děkujeme za pochopení.
  1. Úvod
  2. KNIHY Z JINÝCH NAKLADATELSTVÍ
  3. Ostatní publikace
  4. My a děti • Jak příchod dítěte promění vztahy mezi manželi

My a děti • Jak příchod dítěte promění vztahy mezi manželi

Knížka nabízí párům inspiraci k zvládání jejich nové role: už nejsou jen manželé, ale i rodiče. Drobné radosti se střídají s nevídaným stresem. Úžas z... celý popis
Dostupnost
Skladem
299 Kč
272 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:J4160
EAN kód:9788075662460
autor:Giovanna Fumagalliová – Davide Biollo • Z italštiny přeložila Markéta Štěpánková • Odpovědný redaktor Pavel Mareš
nakladatel:Karmelitánské nakladatelství ve společnosti KatMedia, s. r. o.
vazba:Brož., křídový papír
formát:120x200 mm
počet stran:112 stran
ISBN:978-80-7566-246-0
Kompletní specifikace

Knížka nabízí párům inspiraci k zvládání jejich nové role: už nejsou jen manželé, ale i rodiče. Drobné radosti se střídají s nevídaným stresem. Úžas z toho, jak dítě rychle roste, ruší únava z nevyspání. Manželé jako by se chvílemi nepoznávali. Ona vidí jeho bezradnost, ale nemá energii ho „doučovat“. On cítí, jak moc si ona všímá dítěte a jak málo jeho… Jak to všechno přežít ve zdraví a vzájemné lásce? Čím si projevovat pozornost, když jsme plní starostí? Kde nám rodiče pomáhají a kde už se „míchají do života“? Na co nezapomenout při výchově k víře? Co ze svých trampot sdílet s jinými manželskými páry? Autoři vnímají duchovní život jako pomoc při řešení praktických rodičovských problémů. Jejich úvahy a otázky, modlitby i citáty přitom nechávají prostor pro vlastní promýšlení. Knížka se může číst v rodinách i manželských společenstvích. Poslouží i jako podklad větších manželských setkání.