Upozorňujeme na úpravu prodejní doby na velikonoce. Od pátku 7. dubna (Velký pátek) do pondělí 10. dubna (Velikonoční pondělí) budeme mít v obou prodejnách zavřeno. Zároveň nebude fungovat ani zásilková služba. Objednávky učiněné přes internet začneme posílat zase až v úterý 11. dubna 2023. Děkujeme za pochopení.

Narodil se Kristus Pán

Příběh narození Ježíše Krista oslovuje mysl a probouzí představivost stále nových generací dětí i dospělých. Štěpán Zavřel čerpal přímo z evangelií. J... celý popis
Dostupnost
Skladem
229 Kč
208 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:J4158
EAN kód:9788075663771
autor:Napsal a namaloval Štěpán Zavřel • Z němčiny přeložila Jindra Hubková • Odpovědný redaktor Pavel Mareš
nakladatel:Karmelitánské nakladatelství ve společnosti KatMedia, s. r. o.
vazba:Váz., křídový papír
formát:205x290 mm
počet stran:32 stran
ISBN:978-80-7566-377-1
Kompletní specifikace

Příběh narození Ježíše Krista oslovuje mysl a probouzí představivost stále nových generací dětí i dospělých. Štěpán Zavřel čerpal přímo z evangelií. Jeho líčení i výtvarné provedení je krásné a přitom prosté. Nic podstatného tu nechybí: Mariino překvapení, když jí anděl řekl o narození Mesiáše; její a Josefova cesta do Betléma i radost chudých pastýřů z Ježíšova narození v jedné z tamních jeskyní; tři mudrci, kteří se přijdou poklonit malému nemluvňátku, a útěk celé rodiny do ciziny ze strachu před Herodem. Josef a Maria věděli, že život není vždy snadný. Důvěřovali však Bohu, a tak se mohli cítit bezpečně – tak jako my na svých životních cestách.