Upozorňujeme na úpravu prodejní doby na velikonoce. Od pátku 7. dubna (Velký pátek) do pondělí 10. dubna (Velikonoční pondělí) budeme mít v obou prodejnách zavřeno. Zároveň nebude fungovat ani zásilková služba. Objednávky učiněné přes internet začneme posílat zase až v úterý 11. dubna 2023. Děkujeme za pochopení.
  1. Úvod
  2. KNIHY Z JINÝCH NAKLADATELSTVÍ
  3. Ostatní publikace
  4. Neratov • Průvodce místem smíření a naděje

Neratov • Průvodce místem smíření a naděje

Průvodce místem smíření a naděje

Neratov je místem mnoha příběhů, s krásnou přírodou a bohatou historií. Hlavně je to ale místo nesmírně živé a pulzující. Z vyhledávaného poutního mís... celý popis
Dostupnost
Běžně skladem
249 Kč
226 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:J4119
EAN kód:9788075662248
autor:Tomáš Kutil • Odpovědný redaktor Pavel Mareš
nakladatel:Karmelitánské nakladatelství ve společnosti KatMedia, s. r. o.
vazba:Brož., křídový papír
formát:130x190 mm
počet stran:136 stran
ISBN:978-80-7566-224-8
Kompletní specifikace

Neratov je místem mnoha příběhů, s krásnou přírodou a bohatou historií. Hlavně je to ale místo nesmírně živé a pulzující. Z vyhledávaného poutního místa se v době komunistické totality stal opuštěný prostor s kostelem určeným k demolici. Postupná obnova Neratova začíná v 90. letech 20. století díky P. Josefu Suchárovi, jeho spolupracovníkům a přátelům. Dnes v Neratově žijí plnohodnotný život lidé s postižením a z různých důvodů sem přijíždějí houfně lidé ze všech koutů Česka i ze zahraničí. Prožívají tu zklidnění i zhojení starých ran, nacházejí zde novou inspiraci a sílu. Nechte se pozvat touto knížkou i vy. Třeba zde najdete něco, co vám dlouho chybělo.