Upozorňujeme na úpravu prodejní doby na velikonoce. Od pátku 7. dubna (Velký pátek) do pondělí 10. dubna (Velikonoční pondělí) budeme mít v obou prodejnách zavřeno. Zároveň nebude fungovat ani zásilková služba. Objednávky učiněné přes internet začneme posílat zase až v úterý 11. dubna 2023. Děkujeme za pochopení.

Per • Příběh jednoho chlapce

Dobrodružný příběh dospívajícího německého chlapce, který pro hluboké neporozumění v rodině prchá z domova. Tajně se uchyluje do podpalubí obchodní lo... celý popis
Dostupnost
Skladem
59 Kč
54 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:K0758
EAN kód:9788072663903
autor:Klemens Tilmann
nakladatel:Matice cyrilometodějská
vazba:brož.
formát:A5
počet stran:54 stran
ISBN:978-80-7266-390-3
vydání:Druhé vydání
Kompletní specifikace

Dobrodružný příběh dospívajícího německého chlapce, který pro hluboké neporozumění v rodině prchá z domova. Tajně se uchyluje do podpalubí obchodní lodi. Po jednodenní plavbě vystupuje ze svého úkrytu, najde pochopení u kapitána i posádky a je pověřen službou na lodi. Při první noční hlídce se stane svědkem tajemné aktivity některých námořníků – krádeže dynamitu. Postupně spolu s dalšími účastníky plavby odhalí záměry anarchistické skupiny a zachrání životy španělských mnichů a jejich klášter. Zároveň začne směrovat svůj život ke křesťanství a pošle svým opuštěným rodičům dopis, ve kterém podává zprávu o svém pobytu. Děj příběhu se odehrává přibližně v 30. letech 20. století.