Upozorňujeme na úpravu prodejní doby na velikonoce. Od pátku 7. dubna (Velký pátek) do pondělí 10. dubna (Velikonoční pondělí) budeme mít v obou prodejnách zavřeno. Zároveň nebude fungovat ani zásilková služba. Objednávky učiněné přes internet začneme posílat zase až v úterý 11. dubna 2023. Děkujeme za pochopení.

Stála jsem u brány nebe a pekla

Osobní svědectví zubní lékařky z Kolumbie, která byla tak těžce zraněna, že ležela několik dní v kómatu a byla udržována při životě jen pomocí nemocni... celý popis
Dostupnost
Běžně skladem
45 Kč
41 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:Z0058
autor:Dr. Gloria Polo
nakladatel:Matice cyrilometodějská
vazba:brož.
formát:A5
počet stran:64 stran
Kompletní specifikace

Osobní svědectví zubní lékařky z Kolumbie, která byla tak těžce zraněna, že ležela několik dní v kómatu a byla udržována při životě jen pomocí nemocničních přístrojů. Lékaři jí chtěli přístroje odpojit, ale její sestra, také lékařka, trvala na tom, aby přístroje nechali dále v provozu. Během kómatu stanula na onom světě a směla se opět vrátit, aby vydala svědectví těm, kteří nedokážou věřit. Dr. Polo směla nahlédnout do své „knihy života“. A tento zážitek jí natolik otřásl, že se z příkazu Pána stala hlasem volajícím na „poušti víry“ dnešní moderní doby. Tato událost z roku 1995 je dobře zdokumentovaná.

Pozn.: Toto svědectví je povoleno šířit pouze nekomerčně. Začalo vycházet zdarma jako příloha Světla č. 22–29/2008. Pro velký ohlas bylo svědectví vydáno i jako brožura.
Brožurku lze objednat jen v Matici cyrilometodějské s. r. o., kde ji distribuujeme pouze za výrobní náklady, bez zisku.