Upozorňujeme na úpravu prodejní doby na velikonoce. Od pátku 7. dubna (Velký pátek) do pondělí 10. dubna (Velikonoční pondělí) budeme mít v obou prodejnách zavřeno. Zároveň nebude fungovat ani zásilková služba. Objednávky učiněné přes internet začneme posílat zase až v úterý 11. dubna 2023. Děkujeme za pochopení.
 1. Úvod
 2. PERIODIKA
 3. Archiv Světla na CD

Archiv Světla na CD

Pro uživatele výpočetní techniky nabízíme archiv Světla (od roku 1994 až po poslední vyšlé číslo) na třech CD. Jednotlivé soubory jsou ve formátu PDF,... celý popis
Dostupnost
Běžná dostupnost do 3 dnů
350 Kč
289 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:Per-CD
 • Kompletní specifikace
 • Archiv Světla na CD
  Archiv Světla na CD
  Běžná dostupnost do 3 dnů
  350 Kč
  289 Kč bez DPH
 • ks
Kompletní specifikace

Pro uživatele výpočetní techniky nabízíme archiv Světla (od roku 1994 až po poslední vyšlé číslo) na třech CD. Jednotlivé soubory jsou ve formátu PDF, lze je číst a tisknout v prohlížeči Acrobat Reader, jehož verzi 6.0 CE si budete moci nainstalovat také z našeho CD. Zasíláme s fakturou.
Cenu jednotlivých produktů najdete v rámci přihlášení odběru (kam se dostanete kliknutím na archiv Světla), kde si dole vyberete příslušný produkt a počet kusů.

Tato volba je určena jen pro ty, kteří nemají DVD mechaniku, ale jen CD. V počítačích již bývá běžně DVD mechanika. Pokud ji vlastníte, doporučujeme objednat archiv na DVD. Je levnější a i poštovné je nižší, protože hmotnost zásilky se vejde do 100 g.

Zájemci se mohou na základě přiložené přihlášky nebo přímo zde na internetu přihlásit k odběru placených aktualizací, kdy jim na začátku roku vždy zašleme jedno CD se soubory právě skončeného roku. Evidence v databázi trvá až do Vašeho odhlášení. Předpokládaná cena CD s archivem Světla za jeden rok je 150 Kč minus 40 % sleva (tedy 90 Kč).

K ceně účtujeme poštovné podle skutečnosti a balné 20 Kč.

Zboží zařazeno v kategoriích