Upozorňujeme na úpravu prodejní doby na velikonoce. Od pátku 7. dubna (Velký pátek) do pondělí 10. dubna (Velikonoční pondělí) budeme mít v obou prodejnách zavřeno. Zároveň nebude fungovat ani zásilková služba. Objednávky učiněné přes internet začneme posílat zase až v úterý 11. dubna 2023. Děkujeme za pochopení.
 1. Úvod
 2. PERIODIKA
 3. Archiv Světla na DVD

Archiv Světla na DVD

Pro uživatele výpočetní techniky nabízíme archiv Světla (od roku 1994 až po poslední vyšlé číslo) na jednom DVD. Jednotlivé soubory jsou ve formátu PD... celý popis
Dostupnost
Běžná dostupnost do 3 dnů
300 Kč
248 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:Per-DVD
 • Kompletní specifikace
 • Archiv Světla na DVD
  Archiv Světla na DVD
  Běžná dostupnost do 3 dnů
  300 Kč
  248 Kč bez DPH
 • ks
Kompletní specifikace

Pro uživatele výpočetní techniky nabízíme archiv Světla (od roku 1994 až po poslední vyšlé číslo) na jednom DVD. Jednotlivé soubory jsou ve formátu PDF, lze je číst a tisknout v prohlížeči Acrobat Reader, jehož verzi 6.0 CE si budete moci nainstalovat také z našeho DVD. Zasíláme s fakturou.

Pro tuto volbu je třeba mít DVD mechaniku. Ta je sice většinou již součástí dnešních počítačů, ale pokud byste měli v počítači jen CD mechaniku, zvolte možnost archivu na 3 CD.

Zájemci se mohou na základě přiložené přihlášky nebo přímo zde na internetu přihlásit k odběru placených aktualizací, kdy jim na začátku roku vždy zašleme jedno CD se soubory právě skončeného roku. Evidence v databázi trvá až do Vašeho odhlášení. Předpokládaná cena CD s archivem Světla za jeden rok je 150 Kč minus 40 % sleva (tedy 90 Kč).

K ceně účtujeme poštovné podle skutečnosti a balné 20 Kč.

Zboží zařazeno v kategoriích